zwierzęta

Masz zwierzaka i nie wiesz gdzie szukać informacji na temat danego gatunku? Przeglądaj hobbystyczne blogi miłośników zwierząt

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: addmean
kot
Author: melissaery
Source: http://www.flickr.com
Istnieje wiele kwestii, które na co dzień potrafią poprawić nam nastrój i samopoczucie, niemniej tym co w szczególności wiele może zdziałać w tym zakresie są chociażby domowe zwierzaki. Nie na darmo mamy w domu papużki, jaszczurki czy chomiki. Tego rodzaju zwierzaki są dla nas pupilami. Mogą umilić nam chwile, poprawić samopoczucie, są swego rodzaju odskocznią, dzięki której możemy oderwać się od problemów. Dla wielu ludzi zwierzaki mogą być też swego rodzaju hobby – chcą dobrze rozeznać się w danym gatunku, poznać jak funkcjonuje, czego potrzebuje do rozwoju, jak go pielęgnować i tym podobne.

Z jakiego powodu wziąć wyprawę akurat do nieznanego Meksyku?

  • Posted on: 15 July 2015
  • By: addmean
Meksyk
W przeciągu raptem kilkunastu lat jest ona jednym z najbardziej popularnych krajów na świecie - co roku przyjeżdżają do niej dziesiątki milionów turystów stęsknionych wspaniałych plaż, zabytków i wielu innych rozrywek. Jedną z głównych atrakcji Tajlandii jest przyroda, o jaką tam szczególnie się dba. Ze względu na tak ogromne zróżnicowanie wycieczka do meksyku to świetna opcja dla spragnionych niezapomnianych wspomnień podróżników.