zabytki

Dlaczego Władysławowo domki letniskowe cieszą się tak znaczną wziętością?

  • Posted on: 12 August 2015
  • By: addmean
Władysławowo - plaża
Author: By dijey bobo
Source: http://www.flickr.com
W okolicach depresji grzybowskiej, morze bałtyckie tworzy akwen nazywany Zatoką Grzybowską. Zatoka ta ma długość siedmiu kilometrów i wcina się na głębokość ośmiuset metrów. Tutejsza nieregularność linii brzegowej powoduje, iż woda jest nadzwyczaj cieplutka. O atrakcyjności tego regionu decyduje też bogata oferta noclegowa.

Które atrakcje powinno się zobaczyć w rejonie Bieszczad?

  • Posted on: 12 July 2015
  • By: addmean
Bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Pieniny to fantastyczny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, toteż wziąć ten obszar pod uwagę planując wczasy w górach! W tym miejscu wskazane jest także zauważyć, że niesłychanie znacznym naszym zaintrygowaniem cieszą się szczególnie regiony górskie, jakich w naszym kraju występuje względnie wiele. Rzecz jasna najbardziej popularne są Tatry, niemniej natomiast nie jest to pojedyncza propozycja, którą należałoby rozważyć.

Kiedy pragniesz wyjechać na urlop w piękne miejsce, Kaszuby okażą się strzałem w dziesiątkę

  • Posted on: 28 June 2015
  • By: addmean
krajobraz
Author: Robert Gootz
Source: http://www.flickr.com
Letnie dni stają się idealną okolicznością, żeby nie tylko doskonale odpocząć i zapominać o zawodowych stresach, lecz także, aby nieco zwiedzić i ujrzeć interesujące zabytki i zakątki. Chociaż wielkim powodzeniem ciągle cieszą się wakacje za granicą, warto pomyśleć także o urlopie w kraju, ponieważ nasza ojczyzna kryje wiele pięknych miejsc. W okolicach depresji grzybowskiej, morze bałtyckie tworzy akwen nazywany Zatoką Grzybowską. Zatoka ta ma długość siedmiu kilometrów i wcina się na głębokość ośmiuset metrów.

Najbardziej udana pora roku to pewnie ta, kiedy są wakacje. Ciężko się z takim stwierdzeniem nie zgodzić. A gdzie najlepiej wyjechać?

  • Posted on: 23 June 2015
  • By: addmean
wakacje nad Bałtykiem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Trzeba powiedzieć, że pomimo liczniejszych niż dawniej możliwości, wyjazdów za granicę, niedrogich lotów do odległych zakątków, niezmiennie pozostaje nasza miłość do morza Bałtyckiego. To dlatego rok w rok wczasy nad morzem Bałtyckim to obowiązkowy punkt mnóstwa rodzin. Poza tym, kto twierdzi, że jest inaczej niech pojedzie w lipcu lub sierpniu do jednego z domów letniskowych, by przekonać się, jakie tłumy tam się pojawiają. przykładowo taka sytuacja. Jest lipiec, jeden z kurortów, bardzo znany zresztą przez festiwal Gwiazd – Międzyzdroje.