wycieczki

W jaki sposób zagwarantować sobie wczasy marzeń? Sposób na niedrogie i udane wakacje!

  • Posted on: 1 September 2015
  • By: addmean
Tunezja
Author: Marcin Grabski
Source: http://www.flickr.com
Pomysły na wakacje należy wybierać z rozsądkiem, wnikliwie analizując każdą możliwą propozycje wakacyjną. Warto przygotować się teraz na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co oryginalniejsze propozycje biury podróży, lub też zaufać sprawdzonym od lat lokalizacją. Zazwyczaj najlepiej nie żałować zbyt dużo pieniędzy na wakacje swoich marzeń, tym bardziej, że sporo wakacyjnych ofert, może nie być tak drogich, jak z początku mogłoby się zdawać. Silnie polecane bywają tutaj oferty last minut.

Najwspanialsze miejsce na wakacje. Majorka, czyli miejsce na wspaniałe wakacje

  • Posted on: 8 August 2015
  • By: addmean
Wybrzeże na Majorce
Author: Jacopo Di Simone
Source: http://www.flickr.com
Wakacje są najbardziej wytęsknionym czasem dla każdego pracownika. Z utęsknieniem oczekuje się czasu, kiedy w gronie rodzinnym można wyruszyć do miejsca, gdzie cały dzień będzie można wypocząć. Jest to nie tylko czas zadedykowany rodzinie, ale przede wszystkim okres ucieczki od obciążeń dnia codziennego.

Turcja - wspaniałe państwo na spędzenie wakacji.

  • Posted on: 10 July 2015
  • By: addmean
wakacje w Turcji
Author: Leonela Jaramillo
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy mieć świadomość, że cały czas możemy się kształcić, że w naszym życiu co chwilę będzie się pojawiało coś nowego, a my nie będziemy posiadać najmniejszych obaw, aby poznawać coraz to nowych ludzi, to bez wątpienia musimy jak najwięcej czasu rozpocząć oddawać na podróże. To właśnie podczas nich będziemy mieli możliwość co chwilę dowiadywać się fascynujących informacji oraz równocześnie również zdobywać nowe umiejętności, lub udoskonalać te, które już posiadamy. W ostatnim czasie rynek podróżniczy rozrósł się tak znacznie, że głowa może rozboleć od wybierania.

Jak szybko załatwić dobry i tani nocleg?

  • Posted on: 6 July 2015
  • By: addmean
Salon, BB Magnolia Apartments
Author: B&B Magnolia Apartments
Source: B&B Magnolia Apartments
Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy: morze. Cudownie byłoby poczuć złoty piasek pod stopami albo zażyć przechadzki wzdłuż brzegu morza bałtyckiego. A jeśli by tak tego roku puścić chwilowo w niepamięć dotychczasowe nawyki, plaże pełne piasku i wybrać się w polskie góry? Beskidy, Pieniny czy Karkonosze – przecież wszystkie góry olśnią nas widokiem. Zazwyczaj spędzamy rodzinne wakacje poza Polską. Jest to nasz ulubiony kierunek wakacyjnych wojaży.