wakacje

Co powiemy na długi weekend majowy nad jeziorem?

 • Posted on: 18 September 2015
 • By: addmean
Kaszuby to wspaniały region ulokowany na północy naszego kraju. Jest elementem Pomorza, na zachód od Wisły, ale mimo to trudno jest dokładnie wyznaczyć granice regionu, gdyż nie są to tereny historyczne. Kaszuby rozpościerają się od Bałtyku na południe, zajmując swoim zasięgiem piękne plaże wybrzeża, ale także wspaniałe lasy i malownicze jeziora. Chcesz zaplanować wakacje w niezwykłym miejscu? Nie zapomnij o Kaszubach! Propozycja obejmująca swym zasięgiem niezwykle korzystne cenowo domki letniskowe sprawdza się nie od dziś. Do dyspozycji klientów jest sporo propozycji, z którymi wychodzą znakomici specjaliści.

Walory wybrzeża, czyli co zobaczymy u ujścia Wisły

 • Posted on: 14 September 2015
 • By: addmean
Plaża nad Bałtykiem
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Podczas podróży kajakiem będziemy przepływać nie tylko przez jeziora, ale także przez liczne rzeki tworzące ze zbiornikami wodnymi niezwykle zróżnicowane systemy dróg wodnych, w tym m.in. Kanał Ostródzko – Elbląski, Szlak Spływów Krutynią, czy też szlak na rzekach Ukta czy Wel. „Kraina Tysiąca Jezior” jest również prawdziwym rajem dla żeglarzy, kajakarzy, windsurferów, nurków i wędkarzy. W momencie, gdy szuka się zakątku idealnego na wakacje, jakie zagwarantuje satysfakcję na wielu płaszczyznach wypoczynku, należy zainteresować się turystyczną propozycją Kaszub. To naprawdę bardzo ładny i malowniczy rejon, który zachwyca cudownymi krajobrazami, a przy tym ma do zaproponowania wiele atrakcji.

Ogromna baza noclegowa - tanie oraz komfortowe noclegi w Bieszczadach

 • Posted on: 31 August 2015
 • By: addmean
Polonina Wetlinska
Author: Przemyslaw Kozuch
Source: http://www.flickr.com
Co znaczy wolny czas? Dla każdego zapewne coś odmiennego, lecz nie można nie odnieść wrażenia, że każdy na sam dźwięk takiego słowa ma same pozytywne myśli. Nie ma przecież chyba czegoś bardziej przyjemnego niż czas tylko dla siebie, dla własnych potrzeb, dla rozwijania swojej pasji. Być może jesteśmy osobami, które znajdują spełnienie w pracy, lecz powiedzmy sobie uczciwie, że raczej mało jest tego typu przypadków. Częściej pracujemy, gdyż musimy, ponieważ trzeba za coś żyć, a dopiero w wolnym czasie realizujemy swoje pasje, przeznaczamy ten czas do życia, takiego, jakie lubimy najbardziej. Mówią, że przereklamowane. Mówią, iż schodzone. Twierdzą, że wiele turystów.

Dlaczego Władysławowo domki letniskowe cieszą się tak znaczną wziętością?

 • Posted on: 12 August 2015
 • By: addmean
Władysławowo - plaża
Author: By dijey bobo
Source: http://www.flickr.com
W okolicach depresji grzybowskiej, morze bałtyckie tworzy akwen nazywany Zatoką Grzybowską. Zatoka ta ma długość siedmiu kilometrów i wcina się na głębokość ośmiuset metrów. Tutejsza nieregularność linii brzegowej powoduje, iż woda jest nadzwyczaj cieplutka. O atrakcyjności tego regionu decyduje też bogata oferta noclegowa.

Najwspanialsze miejsce na wakacje. Majorka, czyli miejsce na wspaniałe wakacje

 • Posted on: 8 August 2015
 • By: addmean
Wybrzeże na Majorce
Author: Jacopo Di Simone
Source: http://www.flickr.com
Wakacje są najbardziej wytęsknionym czasem dla każdego pracownika. Z utęsknieniem oczekuje się czasu, kiedy w gronie rodzinnym można wyruszyć do miejsca, gdzie cały dzień będzie można wypocząć. Jest to nie tylko czas zadedykowany rodzinie, ale przede wszystkim okres ucieczki od obciążeń dnia codziennego.

Dlaczego opłaca się pojechać w okolice Beskidu Śląskiego? Jakie atrakcje mamy szanse tam zobaczyć, jakie miasta zwiedzić?

 • Posted on: 5 August 2015
 • By: addmean
Beskidy
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Czas wytchnienia coraz bliżej i prawie każdy z nas planuje oczekiwane wakacje. Minął okres ciężkiej pracy w końcu możemy skupić się tylko na sobie i swojej rodzinie, czy też przyjaciołach i pojechać na wypracowany odpoczynek. Ziemia jest tak wyjątkowym miejscem, zamieszkałym przez różnorodne zwierzęta i pełnym wspaniałych krajobrazów, że w teorii o stosowne miejsce na odpoczynek nie powinno być trudno. Ale tylko w teorii.

Pages