włosy

W jaki sposób wyglądać pięknie i dobrze się czuć?

 • Posted on: 30 August 2015
 • By: addmean
Profesjonalne zabiegi kosmetyczne sprawią, iż ponownie poczuje się piękna i młoda, a na jej twarzy zauważysz ogromny uśmiech wdzięczności. Jakie zabiegi można wybrać dla swojej mamy? Największą zmorą każdej kobiety jest strach przez byciem grubą. Ciaśniejsze spodnie zazwyczaj są rezultatem tragicznej ignorancji w dziedzinie odżywiania i deficytu sportów. Niewiasty wolą kupić sobie bzdurną gazetkę, w której publikowane są diety-cud, niż skrupulatnie poznać podstawy nauki o żywieniu z właściwego źródła.

Wskazane jest zwrócić uwagę na nieustannie uaktualniane propozycje

 • Posted on: 26 August 2015
 • By: addmean
butelki z kosmetykami
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta pragnie cieszyć się doskonałym ciałem. Jednym z elementów znakomitego wyglądu jest gładka skóra. Z tej racji coraz więcej przedstawicielek płci pięknej wybiera laserową depilację. Dlaczego dobrze jest skorzystać z takiej metody? Oczywiście laserowa depilacja pozwala na permanentne zlikwidowanie owłosienia. Laser eliminuje cebulki włosa.

Dlaczego dobrze wykorzystać z laserowej depilacji

 • Posted on: 13 August 2015
 • By: addmean
Pokaż zimą piękne nogi
Kobietom na pewno trudniej dbać o włosy, niż mężczyznom, bo kobiety zazwyczaj mają dłuższe włosy, poza tym nieraz poddają je rozlicznym zabiegom, takim jak farbowanie, prostowanie włosów, kręcenie i tak dalej., których mężczyźni raczej nie wykorzystują. Toteż pielęgnacja takich włosów jest o wiele trudniejsza. Powinno się więc korzystać z fachowych produktów do włosów, jakie sprawią, iż będą one mocne, błyszczące i zdrowe. Przede wszystkim laserowa depilacja umożliwia permanentne zlikwidowanie owłosienia. Laser niszczy cebulki włosa. Depilacja nie powinna być bolesna, jednak może powodować szczypanie bądź pieczenie.

Zbliża się zima – co z zamianą opon z letnich na zimowe?

 • Posted on: 4 July 2015
 • By: addmean
duże zakupy
Source: pixabay.com
W dzisiejszych czasach niezwykle wiele osób myśli o oszczędzaniu. Jednak jak się okazuje, niekiedy nie musimy wkładać wiele energii, aby szybko i korzystnie oszczędzić nieco pieniędzy. Jeśli nauczymy się rozsądnie gospodarować niewielkimi kwotami, po niedługim czasie możemy całkiem niemało zaoszczędzić. Powinniśmy jedynie poświęcić zakupom nieco czasu. Mnóstwo osób nie lubi zbytnio czytać informacji na temat produktów przed wybraniem się do sklepu.

Doskonałe włosy bez względu na porę roku – jak o nie dbać?

 • Posted on: 1 July 2015
 • By: addmean
Author: Schwarzkopf
W dzisiejszych czasach każdy z nas żyje szybko, między pracą a domem, ciągle w biegu. Mamy niewiele czasu dla siebie, choćby tak na poleniuchowanie. Z tej racji warto raz na jakiś czas zrobić dla siebie coś specjalnego. W całej Polsce bez problemu znajdziemy miejsca, w których możemy znaleźć zabiegi odprężające takie jak choćby masaże.

Moda na głowie czyli w jaki sposób w najbardziej odpowiedni sposób zadbać o fryzurę.

 • Posted on: 28 June 2015
 • By: addmean
Kobieta czesze mężczyznę
Author: Ed Dunens
Source: http://www.flickr.com
Jednym z najważniejszych elementów naszej urody są dobrze ścięte, zadbane włosy. Stylowa, modna fryzura potrafi bardzo polepszyć wizerunek i sprawi, że daną osobę dobrze się będzie spostrzegać. I odwrotnie, włosy brudne, brzydko ścięte czy za długie będą dawać wrażenie kogoś, kto nie zawsze lubi o siebie dbać. Dlatego też troska o włosy ma długą historię, a farby, lakiery i szampony to jedne z najlepiej sprzedających się kosmetyków. W rzeczywistości na pielęgnację włosów dużo więcej wydają kobiety, bo też i one mają do tego znacznie więcej możliwości.

Pages