szampony

Dlaczego dobrze wykorzystać z laserowej depilacji

  • Posted on: 13 August 2015
  • By: addmean
Pokaż zimą piękne nogi
Kobietom na pewno trudniej dbać o włosy, niż mężczyznom, bo kobiety zazwyczaj mają dłuższe włosy, poza tym nieraz poddają je rozlicznym zabiegom, takim jak farbowanie, prostowanie włosów, kręcenie i tak dalej., których mężczyźni raczej nie wykorzystują. Toteż pielęgnacja takich włosów jest o wiele trudniejsza. Powinno się więc korzystać z fachowych produktów do włosów, jakie sprawią, iż będą one mocne, błyszczące i zdrowe. Przede wszystkim laserowa depilacja umożliwia permanentne zlikwidowanie owłosienia. Laser niszczy cebulki włosa. Depilacja nie powinna być bolesna, jednak może powodować szczypanie bądź pieczenie.

Jak dbać o swoje paznokcie?

  • Posted on: 7 July 2015
  • By: addmean
W jaki sposób dbać o paznokcie?
Author: Jamie
Source: http://www.flickr.com
Bardzo często kobiety potrafią spędzić dużo godzin na różnego rodzaju pracach mających związek z pielęgnacją własnych paznokci. I można w sumie powiedzieć, że to dobrze - przecież to wspaniale, kiedy kobieta chce o siebie dbać. Dobrze, ale co zatem można polecić takim kobietom, które nie mają dużego rozeznania w tym temacie? Co powinna zrobić taka kobieta, która akurat do tej pory w sumie nie zwracała większej uwagi na własne paznokcie? Cóż, na początku należy nieco napisać o polerowaniu paznokci. Na rynku istnieje obecnie wiele liczących się firm,jakim bliska jest troska o kobiecą urodę.

Jeśli wciąż pragniemy wyglądać wspaniale, to dbajmy o włosy

  • Posted on: 24 June 2015
  • By: addmean
fryzury
Author: Racoon
Source: Racoon
Jeśli ciągle chcemy wyglądać pięknie, to z pewnością musimy wydawać sobie sprawę z tego, że bardzo ważną rolę w naszym wyglądzie odgrywają włosy. Jeśli będą one mocne i grube, to z pewnością cała nasza twarz będzie się prezentowała cudownie, a w przypadku pań, powinny one być jeszcze w dodatku dłuższe. Lecz jak je pielęgnować i co robić, aby nie przeznaczać majątku na wizyty u fryzjera? Faceci z pewnością nie pragną co miesiąc wchodzić do fryzjera, by skrócić własne przydługie już włosy. Przez to idealnym sposobem dla nich będzie zakupienie maszynki do strzyżenia przykładowo na http://lokikoki.pl/pol_m_Kategorie_Sprzet-elektryczny_Maszynki-399.html.