Psycholog

Zajadasz coraz więcej, później starasz się ograniczyć, lecz nic nie pomaga – dowiedz się, co zrobić, aby odzyskać zgrabną sylwetkę

  • Posted on: 13 September 2015
  • By: addmean
Kilogramy w górę
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Chyba każdy z nas chce być atrakcyjny w oczach innych, dobrze czuć się w swoim ciele. Niektórym ładna figura została podarowana przez naturę. Inni niestety muszą się trochę postarać. Zarówno panie, jak i panowie od jakiegoś czasu bardzo dbają o swój wygląd, sylwetkę. Trenują, zapisują się na baseny oraz siłownie, a dietetyk sportowy Wrocław jest coraz chętniej odwiedzanym lekarzem. Jest to związane z panującą ostatnio modą na bycie fit. Wszyscy chcemy być pełni zdrowia, zadbani.

Zmieniamy złe nawyki w odżywaniu

  • Posted on: 4 July 2015
  • By: addmean
obiad
Author: Agustín Nieto
Source: http://www.flickr.com
Zdrowie psychiczne pozostaje tak samo istotne jak zdrowie ciała. Niektóre osoby uważają, że dobry stan ducha bywa nieodzowny, żeby utrzymać kondycję. Będąc w dobrym nastroju o dużo prościej wyjść na spacer po rynku albo na aerobik. Jednakże we współczesnych czasach życie jest coraz bardziej nerwowe. Tak czy inaczej, ludziom, zwłaszcza w tym zatrudnionym na wysokich stanowiskach, niełatwo zachować pogodne usposobienie. Po powrocie do mieszkania ledwo wystarcza czasu na szybki prysznic i parę godzin snu. A więc będzie niezbędna wizyta u psychologa.