podróż

W jakim regionie dobrze jest spędzić wczasy w górskim klimacie? Zakopane oczywiście!

 • Posted on: 4 September 2015
 • By: addmean
Tatry
Author: hosiawak
Source: www.flickr.com
Ponieważ to płeć piękna opiekuje się domem, bardzo modne są prezenty praktyczne, a przede wszystkim te związane z kuchnią. Wszelkiego rodzaju garnki, szklanki, sztućce, czy formy do ciast wydają się dobrym wyborem. Głównym punktem w tym kurorcie jest bez żadnych wątpliwości ulica Krupówki, wzdłuż której ulokowanych jest sporo sklepów i knajp. To obligatoryjny punkt dla każdego, kto do Zakopanego przybył pierwszy raz.

Wynajem samochodów, czyli skuteczne i komfortowe zwiedzanie Krakowa.

 • Posted on: 22 August 2015
 • By: addmean
Lusterko samochodowe
Author: Juan Carlos Seoane Vigo
Source: http://www.flickr.com
Duży skok w poziomie technologii, który usprawnia błyskawiczną komunikację z osobami na całym globusie i rozwój środków lokomocji spowodowały, że ułatwiono ludziom szybkie podróże nie tylko na drugi kraniec kraju, ale nawet Europy, czy za oceany. W przeciwieństwie do dawnych czasów, kiedy planowanie podróży wymagało złota, tygodni, dobrego konia, w przypadku zamożniejszych: ekipy tragarzy, i sporej porcji wsparcia opatrzności, dzisiaj wszystko jest prostsze, szybsze i wydajniejsze. Czy poznawanie najbardziej znanych zabytków stolicy małopolski można uznać za całkowite poznanie tego klejnotu w koronie monumentów Polskich? Nie do końca. Niespotykany nigdzie indziej klimat, który przyciąga najróżniejszych ludzi od lat do stolicy małopolski jest sumą czegoś więcej niż standardowe zabytki.

Interesujące oraz niesamowite luksusowe wycieczki do Indii

 • Posted on: 10 August 2015
 • By: addmean
Indie
Author: Jeff Blum
Source: http://www.flickr.com
Nie jest to najbardziej popularny kierunek, ale na sto procent miło zaskoczy nas każda rzecz, którą zobaczymy w czasie tej wspaniałej podróży. Poza tym będziemy świetnie czuć się w filipińskich klimatach. Musimy tylko poszukać biura podróży, które oferuje wycieczkę dokładnie w to miejsce, by nie trzeba było się niczym przejmować. To wszystko doprowadzi do tego, że będziemy mogli cudnie spędzać czas razem z rodziną albo przyjaciółmi i możliwe, że kolejnym razem ponownie postawimy na taki kierunek na wczasy.

Wakacyjne wyposażenie na górskie wycieczki

 • Posted on: 7 August 2015
 • By: addmean
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
To nieprawda, iż okresu zimowego nie można polubić, zima jest przecież wspaniała! Tak, na pewno potwierdzą to wszyscy, którzy naprawdę korzystają z jej uroków. A jak z niej najbardziej korzystać? Wiadomo, najistotniejsze są sporty zimowe, które jesteśmy w stanie uprawiać aż do woli, oczywiście jeśli jest tylko śnieg. Rozsądnie jest sprawić sobie właściwą odzież, stworzoną do noszenia w trasie. Miej na uwadze, że w górach zazwyczaj jest dużo niższa temperatura niż na nizinach, więc niezbędna jest szczelna bluza i ocieplane spodnie. Innym zakupem musi być namiot – nie ma być duży, ważne, żeby dobrze trzymał ciepło i był mocny.

Planowanie wakacji samodzielnie wcale nie musi być skomplikowane

 • Posted on: 2 August 2015
 • By: addmean
Samoloty
Author: Bernal Saborio
Source: http://www.flickr.com
Wakacje zawsze trzeba planować z określonym wyprzedzeniem, aby uniknąć później kłopotów z odnalezieniem najlepszych ofert. Zazwyczaj najlepiej nie oszczędzać zbyt wiele pieniędzy na wakacje swoich marzeń. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce najciekawsze, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten pozornie niewielki kraj jest fantastycznym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na cudowny mikroklimat, zapierające w dech piersiach widoki i niesamowite możliwości, jakie ma w zanadrzu.

Jak szybko załatwić dobry i tani nocleg?

 • Posted on: 6 July 2015
 • By: addmean
Salon, BB Magnolia Apartments
Author: B&B Magnolia Apartments
Source: B&B Magnolia Apartments
Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy: morze. Cudownie byłoby poczuć złoty piasek pod stopami albo zażyć przechadzki wzdłuż brzegu morza bałtyckiego. A jeśli by tak tego roku puścić chwilowo w niepamięć dotychczasowe nawyki, plaże pełne piasku i wybrać się w polskie góry? Beskidy, Pieniny czy Karkonosze – przecież wszystkie góry olśnią nas widokiem. Zazwyczaj spędzamy rodzinne wakacje poza Polską. Jest to nasz ulubiony kierunek wakacyjnych wojaży.

Pages