plaże

W jaki sposób zagwarantować sobie wczasy marzeń? Sposób na niedrogie i udane wakacje!

 • Posted on: 1 September 2015
 • By: addmean
Tunezja
Author: Marcin Grabski
Source: http://www.flickr.com
Pomysły na wakacje należy wybierać z rozsądkiem, wnikliwie analizując każdą możliwą propozycje wakacyjną. Warto przygotować się teraz na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co oryginalniejsze propozycje biury podróży, lub też zaufać sprawdzonym od lat lokalizacją. Zazwyczaj najlepiej nie żałować zbyt dużo pieniędzy na wakacje swoich marzeń, tym bardziej, że sporo wakacyjnych ofert, może nie być tak drogich, jak z początku mogłoby się zdawać. Silnie polecane bywają tutaj oferty last minut.

Gdzie wyjechać na urlop

 • Posted on: 9 August 2015
 • By: addmean
Villa Mare
Source: villamare.com.pl
W słoneczne, upalne dni w wielu takich miejscach trudno znaleźć wolne miejsce na plaży, są tam także bardzo dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Ogromnym zainteresowaniem w lecie cieszą się także górskie okolice, rozciągające się od niemieckiej granicy aż po dzikie zakątki Bieszczad. Najbardziej lubianym kierunkiem naszych podróży jest morze. Dotąd, większość Polaków decydowała się na europejskie ośrodki.

Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Wielkopolski?

 • Posted on: 21 July 2015
 • By: addmean
Gniezno, miasto
Author: Janos Korom Dr.
Source: http://www.flickr.com
Jakie Kudowa Zdrój noclegi nam proponuje? Jednakże w opinii przeważającej części osób daleko mu do śrubowania rekordów popularności, jakie bije Morze Adriatyckie, to jednak ma ono swoje atuty. Głównie są to zadbane, szerokie i czyste plaże, na których co wakacje gromadzą się tłumy turystów. Chociaż nad morze wyjeżdża się dopiero latem, już wiele tygodni wcześniej, należy poczynić niezbędne starania. Przede wszystkim trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy pragnie się udać na wczasy z biurem podróży i zameldować się w ośrodku wypoczynkowym, czy woli się jednak zająć wszystkim na własną rękę.

Największe atrakcje turystyczne Wisły, oferta noclegów i kwater w tej miejscowości.

 • Posted on: 20 July 2015
 • By: addmean
Polska ustawa twierdzi, że pierwszego i trzeciego maja każdego roku to dni wolne od pracy. Pierwszy maja to dzień Święta Pracy, w Polsce uznanym jako święto państwowe od 1950 roku. W tym roku na ten dzień przypada jednocześnie dziesiąta rocznica wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej. Z kolei trzeciego maja to święto państwowe którego obchody przypadają w rocznicę ustalenia Konstytucji Trzeciego Maja dawnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Jak szybko załatwić dobry i tani nocleg?

 • Posted on: 6 July 2015
 • By: addmean
Salon, BB Magnolia Apartments
Author: B&B Magnolia Apartments
Source: B&B Magnolia Apartments
Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy: morze. Cudownie byłoby poczuć złoty piasek pod stopami albo zażyć przechadzki wzdłuż brzegu morza bałtyckiego. A jeśli by tak tego roku puścić chwilowo w niepamięć dotychczasowe nawyki, plaże pełne piasku i wybrać się w polskie góry? Beskidy, Pieniny czy Karkonosze – przecież wszystkie góry olśnią nas widokiem. Zazwyczaj spędzamy rodzinne wakacje poza Polską. Jest to nasz ulubiony kierunek wakacyjnych wojaży.

Kiedy pragniesz wyjechać na urlop w piękne miejsce, Kaszuby okażą się strzałem w dziesiątkę

 • Posted on: 28 June 2015
 • By: addmean
krajobraz
Author: Robert Gootz
Source: http://www.flickr.com
Letnie dni stają się idealną okolicznością, żeby nie tylko doskonale odpocząć i zapominać o zawodowych stresach, lecz także, aby nieco zwiedzić i ujrzeć interesujące zabytki i zakątki. Chociaż wielkim powodzeniem ciągle cieszą się wakacje za granicą, warto pomyśleć także o urlopie w kraju, ponieważ nasza ojczyzna kryje wiele pięknych miejsc. W okolicach depresji grzybowskiej, morze bałtyckie tworzy akwen nazywany Zatoką Grzybowską. Zatoka ta ma długość siedmiu kilometrów i wcina się na głębokość ośmiuset metrów.