odżywki

Jak zatroszczyć się o włosy?

  • Posted on: 1 September 2015
  • By: addmean
atrakcyjna fryzura
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
W codziennym biegu brakuje czasu, by pomyśleć o sobie, zrobić coś tylko dla własnego komfortu. Głównie kobiety mają ogromną listę zadań i rzeczy do załatwienia. Oprócz pracy zawodowej, mają obowiązek zająć się dziećmi, zrobić obiad dla całej rodziny, a także nierzadko znaleźć czas na zakupy. Włosy to nadzwyczaj wymagający "materiał", któremu nie dolega jedynie jedna dolegliwość.

Dlaczego dobrze wykorzystać z laserowej depilacji

  • Posted on: 13 August 2015
  • By: addmean
Pokaż zimą piękne nogi
Kobietom na pewno trudniej dbać o włosy, niż mężczyznom, bo kobiety zazwyczaj mają dłuższe włosy, poza tym nieraz poddają je rozlicznym zabiegom, takim jak farbowanie, prostowanie włosów, kręcenie i tak dalej., których mężczyźni raczej nie wykorzystują. Toteż pielęgnacja takich włosów jest o wiele trudniejsza. Powinno się więc korzystać z fachowych produktów do włosów, jakie sprawią, iż będą one mocne, błyszczące i zdrowe. Przede wszystkim laserowa depilacja umożliwia permanentne zlikwidowanie owłosienia. Laser niszczy cebulki włosa. Depilacja nie powinna być bolesna, jednak może powodować szczypanie bądź pieczenie.

Zdrowe i silnie włosy

  • Posted on: 23 June 2015
  • By: addmean
Szampon i odżywka do włosów REF
Author: REF
Source: REF
Jeżeli chodzi o wygląd człowieka, jednym z znaczących elementów jest fryzura. To na podstawie fryzury i koloru włosów nierzadko opisuje się danego człowieka. Włosy bywają znakiem rozpoznawczym danego człowieka, a w przypadku kobiet są swoistą wizytówką. Od wyboru odpowiedniego uczesania uzależnione jest bardzo wiele.