Lato

Polskie morze na wakacje

  • Posted on: 3 March 2016
  • By: addmean
Salon, BB Magnolia Apartments
Author: BB Magnolia Apartments
Source: BB Magnolia Apartments
Rozpoczyna się lato, okres urlopów i odpoczynku. Każdy z nas marzy o chwili oddechu po miesiącach męczącej pracy. Duża liczba Polaków decyduje się dziś na wojaże zagraniczne, ale nie trzeba wybierać się na tropikalną wyspę, by doskonale wypocząć i świetnie spędzić czas. Nasz kraj też obfituje w piękne miejsca, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to rewelacyjna oferta.

Jakim sposobem najlepiej spakować się do wyprawy górskiej?

  • Posted on: 17 July 2015
  • By: addmean
turysta w górach
Author: Rodrigo Gómez Sanz
Source: http://www.flickr.com
Doskonałym punktem, w którym można zakupić ciuchy, w tym zwłaszcza polary (ciepłe polary na zimę), na chłodne dni, jest naturalnie dobry sklep górski. Wszyscy wiedzą, że największym przeciwnikiem wędrujących po górskich trasach nie są strome podejścia, a zła pogoda. Można zauważyć, że więcej osób w wysokich górach przepadło przez wychłodzenie, niż w wyniku lotu z wysokości. W 20. stuleciu, gdy ludzie mężnie mierzyli się z najwyższymi szczytami, naukowcy usiłowali zaprojektować stroje, które jak najlepiej chronią alpinistę przed straszliwymi warunkami dominującymi w Karakorum i innych górach. Dzisiejsze kombinezony dla odważnych to pokłosie kilku dekad pracy w tej dziedzinie.

Wczasy i wakacje z Wrocławia na Dominikanę – doskonały sposób na spędzenie szczęśliwych i dobrze zaplanowanych wakacji.

  • Posted on: 26 June 2015
  • By: addmean
Rodzina na plaży
Author: Medicover
Source: Medicover
Najbardziej oczekiwanym czasem w ciągu całego roku poza świętami są wakacje. Jest to okres, na który oczekuje zasadniczo każdy obywatel bez względu na wiek. Dzieci w szczególności mają chwilę odetchnąć od nauki oraz szkoły zaś dorośli mają czas, żeby odnowić siły po całym roku stałej pracy. Dlatego też odgrywają one tak istotną rolę w życiu każdego człowieka.