hotele

Polskie morze na wakacje

  • Posted on: 3 March 2016
  • By: addmean
Salon, BB Magnolia Apartments
Author: BB Magnolia Apartments
Source: BB Magnolia Apartments
Rozpoczyna się lato, okres urlopów i odpoczynku. Każdy z nas marzy o chwili oddechu po miesiącach męczącej pracy. Duża liczba Polaków decyduje się dziś na wojaże zagraniczne, ale nie trzeba wybierać się na tropikalną wyspę, by doskonale wypocząć i świetnie spędzić czas. Nasz kraj też obfituje w piękne miejsca, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to rewelacyjna oferta.

Największe atrakcje turystyczne Wisły, oferta noclegów i kwater w tej miejscowości.

  • Posted on: 20 July 2015
  • By: addmean
Polska ustawa twierdzi, że pierwszego i trzeciego maja każdego roku to dni wolne od pracy. Pierwszy maja to dzień Święta Pracy, w Polsce uznanym jako święto państwowe od 1950 roku. W tym roku na ten dzień przypada jednocześnie dziesiąta rocznica wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej. Z kolei trzeciego maja to święto państwowe którego obchody przypadają w rocznicę ustalenia Konstytucji Trzeciego Maja dawnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Spędzanie czasu w Tatrach - gdzie opłaca się się wybrać? Dobre podpowiedzi od ekspertów

  • Posted on: 8 July 2015
  • By: addmean
góry zimą
Author: oskar karlin
Source: http://www.flickr.com
Polska całkiem sporo może zaoferować turystom, po pierwsze dzięki swojemu położeniu między morzem a górami. Przez to w odległości raptem kilku godzin jazdy jest dostępne w zasadzie wszystko, i na lato i na zimę. Latem najpopularniejszymi miejscami na spędzenie wolnego czasu są przede wszystkim miasta nad Bałtykiem oraz na Mazurach. W słoneczne, upalne dni w większości takich miejsc ciężko trafić na trochę wolnego miejsca na plaży, są tam też bardzo dobre warunki na uprawianie wodnych sportów.

Jak szybko załatwić dobry i tani nocleg?

  • Posted on: 6 July 2015
  • By: addmean
Salon, BB Magnolia Apartments
Author: B&B Magnolia Apartments
Source: B&B Magnolia Apartments
Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy: morze. Cudownie byłoby poczuć złoty piasek pod stopami albo zażyć przechadzki wzdłuż brzegu morza bałtyckiego. A jeśli by tak tego roku puścić chwilowo w niepamięć dotychczasowe nawyki, plaże pełne piasku i wybrać się w polskie góry? Beskidy, Pieniny czy Karkonosze – przecież wszystkie góry olśnią nas widokiem. Zazwyczaj spędzamy rodzinne wakacje poza Polską. Jest to nasz ulubiony kierunek wakacyjnych wojaży.

Cudowny urlop nad polskim morzem

  • Posted on: 25 June 2015
  • By: addmean
Wybrzeże Bałtyku
Author: Maciej Kasprzyk
Source: http://www.flickr.com
Sudecka miejscowość, która jest znana z tego, że wszystko w niej układa się po naszej myśli, to oczywiście Karpacz (ogólnie o mieście). Karpacz, jako miejscowość turystyczna żyje z tego ile osób odwiedzi miasto i jak hojne będą te osoby zadbało o to, żeby każdy turysta znalazł dla siebie coś intrygującego. Miejscowości tego rodzaju zwykle znane są wyłącznie ze swojego uzdrowiskowego statusu i jedynie z tego czerpią korzyści finansowe. W miejscach tego typu bowiem bardzo rozwinięta jest turystyka, dzięki czemu prężnie funkcjonują hotele, pensjonaty, jak również indywidualne gospodarstwa agroturystyczne. Niejednokrotnie przyjeżdża także wielu turystów z zagranicy, zwłaszcza osób starszych które odbywają wyjazdy o charakterze sanatoryjnym. Są w Polsce miasta, których nazwę kojarzy się zawsze ze źródłem wód leczniczych.