dom

Masz zwierzaka i nie wiesz gdzie szukać informacji na temat danego gatunku? Przeglądaj hobbystyczne blogi miłośników zwierząt

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: addmean
kot
Author: melissaery
Source: http://www.flickr.com
Istnieje wiele kwestii, które na co dzień potrafią poprawić nam nastrój i samopoczucie, niemniej tym co w szczególności wiele może zdziałać w tym zakresie są chociażby domowe zwierzaki. Nie na darmo mamy w domu papużki, jaszczurki czy chomiki. Tego rodzaju zwierzaki są dla nas pupilami. Mogą umilić nam chwile, poprawić samopoczucie, są swego rodzaju odskocznią, dzięki której możemy oderwać się od problemów. Dla wielu ludzi zwierzaki mogą być też swego rodzaju hobby – chcą dobrze rozeznać się w danym gatunku, poznać jak funkcjonuje, czego potrzebuje do rozwoju, jak go pielęgnować i tym podobne.

Współczesne apartamenty z inteligentnym układem kierowania

  • Posted on: 28 July 2015
  • By: addmean
Apartamentowiec
Author: Sinah Sp. z o.o.
Source: Sinah Sp. z o.o.
Teraz w budownictwie wielką popularnością cieszą się nowomodne domy z inteligentnym systemem zarządzania. Taki inteligentny budynek jest niezmiernie wielkim ułatwieniem, cechuje się nowoczesnością i nietuzinkowością oraz niezwykle zaawansowaną technologią. Inteligentne budynki posiadają niemało systemów czujników oraz detektorów, do tego w tego rodzaju budynkach znajduje się także jeden kluczowy system zarządzania wszelkimi instalacjami, jakie się w nim znajdują. Dzięki tej zaawansowanej technologii budynek może reagować na rozmaite zmiany otoczenia na zewnątrz oraz wewnątrz. Godziny wolne od pracy na dzień dzisiejszy pożytkuje się w zupełnie inny sposób niż dawniej.

Jak szybko i sprawnie postawić swój wymarzony dom, czyli garść przydatnych informacji o wybieraniu działki i planu.

  • Posted on: 7 July 2015
  • By: addmean
Projektowanie wnętrz
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Żebyśmy rzeczywiście okazali się zadowoleni z domu, w którym zamieszkamy, bez wątpienia musimy przypilnować, żeby był on w właściwy sposób do nas dopasowany. Dlatego tak ważne jest to, byśmy przed jego wybudowaniem, rzetelnie przeanalizowali jak najwięcej projektów oraz zadecydowali się na ten, który będzie nam najmocniej odpowiadał. Jeżeli odpowiedziałeś tak na jedno z powyższych pytań bądź z innych przyczyn zastanawiasz się nad swoim lokum, przyda ci się należyte biuro architektoniczne, które stworzy niepowtarzalny projekt twojego domu. Jak znaleźć fachowców proponujących kompleksowe usługi? Za to miejsca oddalone od centrum, w miejscowościach oddalonych o kilkanaście kilometrów są znacznie tańsze, lecz liczyć się będzie trzeba z codziennymi dojazdami, niekiedy dwoma samochodami.

Ekologiczne domy dla każdego

  • Posted on: 23 June 2015
  • By: addmean
Oświetlenie ledowe ma współcześnie niezmiernie szerokie zastosowanie, stosuje się je w codziennym życiu, nie tylko w celach prywatnych. Żarówki ledowe wykorzystuje się też w oświetleniu ulicznym. Oświetlenie uliczne powinno być ogromnie jasne, tak by oświecało drogi oraz ulice w ciemności. Wskutek tego do oświetlenia ulicznego wypada używać oświetlenia ledowego znakomitej, najwyższej jakości. Doceniamy jego wagę, kiedy na przykład w trakcie burzy wszędzie gaśnie światło.