dieta

Dietetyk pomoże w przypadku nadwagi

 • Posted on: 29 August 2015
 • By: addmean
owoce
Author: Kikkoman
Source: Kikkoman
Nadeszła wiosna, zrobiło się przyjemnie i każdy myśli już nad nadciągającym okresie letnim, w którym znajdzie dużo okazji do ukazywania ciała. Wszyscy wychodzą z pomieszczeń, wykorzystując sprzyjające warunki meteorologiczne do realizowania wielorakiego wariantu aktywności fizycznych. Wiąże się z tym trend na zdrowe spożywanie posiłków i sale fitness. Powinno się jednak uświadomić sobie kilka niezbędnych aspektów które dotyczą zdrowego sposobu życia. Dzisiaj o odpowiedniej kondycji, zdrowej diecie i smukłej figurze śnią nie tylko ludzie roztyte, ale ludzie, zatroskani swoim pięknym wyglądem.

Zdrowe jedzenie dla Twoich dzieci

 • Posted on: 21 August 2015
 • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
Ekologiczna żywność jest cały czas modnym tematem, mimo że odrobinę pewnym sensie dyskusyjnym. Niektórzy oceniają krytycznie pęd za zdrową żywnością. Jak więc gotować posiłki dla dzieci? Coraz większą wagę przykładamy do tego, co jemy. Sklepiki z ekologicznymi produktami już nie kojarzą się nam z szalonymi weganami z telewizji. Dlatego, jeśli bardzo smakuje nam nie tylko pieczywo swojego wypieku, ale także pozostałe smakołyki mączne, to zdecydowanie lepiej jest stosować mąkę orkiszową. Dbając o swoją dietę, a także kalorie, które niekoniecznie powinny nam przybywać warto kupić jęczmień zielony w proszku.

Czym polepszyć efekty diety? Dowiedz się więcej o zdrowej wodzie

 • Posted on: 19 July 2015
 • By: addmean
badanie czystości wody
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com
W wielu przypadkach sądzimy, że coś jest korzystne dla zdrowia, lecz prawda jest inna. Jednakże bez dwóch zdań regularne picie wody ma wiele sensu. Co do tego nie mam większych wątpliwości. Na początek nie lubiłem wody, wolałem napoje gazowane, ale przyzwyczaiłem się do tego smaku i w sumie teraz nie wyobrażam sobie odpowiedniejszego napoju do ugaszenia pragnienia. Z tego co wiem, ciągle rośnie wśród polskich konsumentów spożycie wody - na przykład zdrowa woda jonizowana bije rekordy popularności.

Czy istnieje dobra rada na efektywne odchudzanie?

 • Posted on: 8 July 2015
 • By: addmean
Author: Flickr.com
Kiedy na wadze zauważymy, że ważymy o wiele więcej wpadamy w depresję. Jednak zamiast się zamartwiać powinniśmy się wziąć w garść. Jest sporo sposobów, które dają możliwość na pozbycie się zbędnych kilogramów. Jak schudnąć? Najpierw trzeba zastanowić się nad tym, co sprawiło, że przytyliśmy. Możliwe, że brak ruchu, a może jedzenie byle czego.

Fenomen oraz popularność żywności ekologicznej - skąd nagłe zainteresowanie produktami eko?

 • Posted on: 1 July 2015
 • By: addmean
Zdrowa żywność
Source: ekoj.pl
Elementarną zasadą wydaje się pozostawać porządna dawka ruchu i ograniczenie, a nawet wyeliminowanie niektórych potraw lub używek z powszedniej diety. Niektórzy zarekomendują również zmianę pracy na taką mniej stresującą, a nawet weekendowe wypady poza miasto. Aby poczuć się trochę lepiej, niekiedy wystarczy kupić rower i jeździć nim do zakładu pracy w te bardziej słoneczne tygodnie. Nadzwyczaj wiele podlega od tego, co jemy, gdyż to rzecz jasna te szczegóły rozkładając się w naszym układzie przenikają do najpotrzebniejszych jego struktur i tam albo zasilają nasz organizm w stosowne rzeczy, albo uszkadzają go przez założenie w naszym ciele kiepskich szczegółów.

Pyszne przepisy z kalafiora

 • Posted on: 23 June 2015
 • By: addmean
Posiłek z rodziną
Author: Lars Plougmann
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o mnogość dostępnych aktualnie na rynku produktów, można w pełni zatroszczyć się o zróżnicowanie przygotowywanych dla całej rodziny posiłków oraz o zdrowe odżywianie. Nie należy wydawać fortuny, by być pewnym doskonałej jakości użytych do stworzenia pełnowartościowych dań składników. Znakomite i szczególnie zdrowe produkty można znaleźć w wielu punktach w każdym mieście w kraju, natomiast ceny nie są najwyższe. Zainwestuj w swe zdrowie i ciesz się nim przez długie lata! Błonnik jest bardzo istotnym elementem w zdrowej diecie. Spożywanie go jest łatwe, ponieważ jest składnikiem wielu pokarmów, które jemy na co dzień.