cera

Czy opłaca się zamawiać zapachy w Ameryce?

  • Posted on: 9 August 2015
  • By: addmean
Author: Axe
Nareszcie przyszła do nas wiosna. Oczekiwaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z ochotą wyrzuciliśmy do dużej komody ciepłe kurtki i cieplutkie kozaczki. Teraz możemy pokazać troszeczkę ciała. Jednak zanim to wykonamy, jesteśmy zobowiązani troszkę o nie zadbać. Po długiej i wyjątkowo zachmurzonym okresie zimowym powierzchnia naszej skóry jest wymęczona i szara.

Czy opłaca się kupować markowe kosmetyki?

  • Posted on: 27 July 2015
  • By: addmean
Author: Alterna
Drogerie w internecie posiadają rzeczywiście bogatą ofertę. Jednak odpowiedź na wątpliwość o najbardziej rozpoznawalną perfumę jest jednoznaczna. To już właściwie zapach legenda. Już około 90 lat ceniące klasę kobiety delektują się właśnie numerem 5. Każda kobieta posiada swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najważniejsze zapach.

Zbliża się zima – co z zamianą opon z letnich na zimowe?

  • Posted on: 4 July 2015
  • By: addmean
duże zakupy
Source: pixabay.com
W dzisiejszych czasach niezwykle wiele osób myśli o oszczędzaniu. Jednak jak się okazuje, niekiedy nie musimy wkładać wiele energii, aby szybko i korzystnie oszczędzić nieco pieniędzy. Jeśli nauczymy się rozsądnie gospodarować niewielkimi kwotami, po niedługim czasie możemy całkiem niemało zaoszczędzić. Powinniśmy jedynie poświęcić zakupom nieco czasu. Mnóstwo osób nie lubi zbytnio czytać informacji na temat produktów przed wybraniem się do sklepu.