balsamy

Zobacz jak modnie malować paznokcie na jesień

  • Posted on: 8 September 2015
  • By: addmean
Lakiery do paznokci, manicure
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
I właśnie tego typu barwy przyrody rządzą w jesiennej modzie. Zarówno w naszej szafie, jak i w kosmetykach powinny się zjawić elementy złota, burgundu i śliwkowego fioletu. Także wszelkie kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej na topie. Jeśli chodzi o nasze paznokcie, to wraz z odejściem lata, rezygnujemy z miętowych oraz sorbetowych kolorów, na rzecz bardziej intensywnych barw.

Jak dbać o swoje paznokcie?

  • Posted on: 7 July 2015
  • By: addmean
W jaki sposób dbać o paznokcie?
Author: Jamie
Source: http://www.flickr.com
Bardzo często kobiety potrafią spędzić dużo godzin na różnego rodzaju pracach mających związek z pielęgnacją własnych paznokci. I można w sumie powiedzieć, że to dobrze - przecież to wspaniale, kiedy kobieta chce o siebie dbać. Dobrze, ale co zatem można polecić takim kobietom, które nie mają dużego rozeznania w tym temacie? Co powinna zrobić taka kobieta, która akurat do tej pory w sumie nie zwracała większej uwagi na własne paznokcie? Cóż, na początku należy nieco napisać o polerowaniu paznokci. Na rynku istnieje obecnie wiele liczących się firm,jakim bliska jest troska o kobiecą urodę.

W jaki sposób najlepiej stworzyć profesjonalny makijaż?

  • Posted on: 3 July 2015
  • By: addmean
Puder, kosmetyki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Warto dodać, że ten przywilej wcale nie musi być zależny od zasobności konta, gdyż dbałość o swoje ciało nie powinna być utożsamiana z częstymi wizytami w salonach kosmetycznych na coraz to nowych zabiegach, o odwiedzinach w innych klinikach nie wspominając. Sporo kosmetycznych zabiegów robionych w coraz liczniejszych salonach odnowy biologicznej można z bez problemów wykonywać samodzielnie w zaciszu domowym przy użyciu naturalnych i wcale nie tak kosztownych produktów. Jeżeli zostanie on wykonany niedbale to rzecz jasna będzie to niesłychanie widoczne. Kluczem do sukcesu w tym temacie w rzeczy samej jest użycie odpowiednich środków, dzięki którym nasz wygląd bezsprzecznie będzie zachowany w najlepszym stanie. W praktyce bowiem w wielu przypadkach okazuje się, że producenci sprzedający bardzo tanio swoje produkty w wielu przypadkach nie zapewniają nawet przyzwoitej jakości. Najróżniejsze maseczki, do jakich używa się startych na tarce owoców, miodu, kefiru czy zmielonych i zaparzonych ziaren po kawie są nie tylko o wiele tańsze, lecz i skutecznością wcale nie powinny odbiegać od najnowszych osiągnięć kosmetologicznych, które w rozlicznych reklamach oferują coraz to nowe syntetyczne metody na rozwiązanie niemal wszystkich kłopotów.