żywność

Naturalne i odżywcze – kremy i szampony

  • Posted on: 2 September 2015
  • By: addmean
peeling do twarzy l'oreal
Author: DIBI
Życie zgodnie z przyrodą znaczy także wybieranie dobrej jakości kosmetyków, których produkowanie w żaden sposób nie szkodzi naturze. Tolerowane przez przyrodę kremy naturalne sprzyjają przede wszystkim skórze, umożliwiają prędką odnowę oraz pomagają w redukcji trądziku. Jeśli pod lupę bierze się naturalne kosmetyki sklep ze specyfikami bio jest w stanie zaproponować wiele. Regał oznakowany tabliczką kosmetyki ekologiczne nie zawsze pokazuje dokładnie to, czego szukamy. Mylące mogą okazać się też opisy: naturalny krem aloesowy potrafi zawierać zdecydowanie inne elementy.

Zdrowe jedzenie dla Twoich dzieci

  • Posted on: 21 August 2015
  • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
Ekologiczna żywność jest cały czas modnym tematem, mimo że odrobinę pewnym sensie dyskusyjnym. Niektórzy oceniają krytycznie pęd za zdrową żywnością. Jak więc gotować posiłki dla dzieci? Coraz większą wagę przykładamy do tego, co jemy. Sklepiki z ekologicznymi produktami już nie kojarzą się nam z szalonymi weganami z telewizji. Dlatego, jeśli bardzo smakuje nam nie tylko pieczywo swojego wypieku, ale także pozostałe smakołyki mączne, to zdecydowanie lepiej jest stosować mąkę orkiszową. Dbając o swoją dietę, a także kalorie, które niekoniecznie powinny nam przybywać warto kupić jęczmień zielony w proszku.

Kuchnia w sieci

  • Posted on: 31 July 2015
  • By: addmean
Author: Sashertootie
Każdy rodzic chce oferować swoim dzieciom jedzenie o wysokiej jakości. Marka Holle produkująca żywność dla najmłodszych, bazującą na piramidzie zdrowego żywienia i powstającą tylko z wyselekcjonowanych produktów, zyskała już w oczach opiekunów niemały szacunek. W cyberprzestrzeni funkcjonuje dużo miejsc z recepturami kuchennymi. Zwiedzisz tu rozległe portale, dedykowane różnorakim rodzajom kuchni - np. polskiej, włoskiej, awangardowej, średniowiecznej.

Zdrowe produkty w twoim domu

  • Posted on: 23 June 2015
  • By: addmean
koktajl
Author: Rob Bertholf
Source: http://www.flickr.com
Obecnie wyjątkowo dużo mówi się o nastawionym na ekologię stylu życia. Wiele rzeczy do tego nawiązuje. Z tego powodu rzeczy, jakie posiadamy mają powinność być proekologiczne. My sami jesteśmy zobowiązani też być proekologicznie skierowani. Niewielka ilość ludzi jeszcze jakiś czas temu dywagowała w temacie tego, że tak znacznie pogląd tego rodzaju stanie się widoczny w prowadzonym przez nich stylu życia.