Zdrowa żywność

Zajadasz coraz więcej, później starasz się ograniczyć, lecz nic nie pomaga – dowiedz się, co zrobić, aby odzyskać zgrabną sylwetkę

 • Posted on: 13 September 2015
 • By: addmean
Kilogramy w górę
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Chyba każdy z nas chce być atrakcyjny w oczach innych, dobrze czuć się w swoim ciele. Niektórym ładna figura została podarowana przez naturę. Inni niestety muszą się trochę postarać. Zarówno panie, jak i panowie od jakiegoś czasu bardzo dbają o swój wygląd, sylwetkę. Trenują, zapisują się na baseny oraz siłownie, a dietetyk sportowy Wrocław jest coraz chętniej odwiedzanym lekarzem. Jest to związane z panującą ostatnio modą na bycie fit. Wszyscy chcemy być pełni zdrowia, zadbani.

Dietetyk pomoże w przypadku nadwagi

 • Posted on: 29 August 2015
 • By: addmean
owoce
Author: Kikkoman
Source: Kikkoman
Nadeszła wiosna, zrobiło się przyjemnie i każdy myśli już nad nadciągającym okresie letnim, w którym znajdzie dużo okazji do ukazywania ciała. Wszyscy wychodzą z pomieszczeń, wykorzystując sprzyjające warunki meteorologiczne do realizowania wielorakiego wariantu aktywności fizycznych. Wiąże się z tym trend na zdrowe spożywanie posiłków i sale fitness. Powinno się jednak uświadomić sobie kilka niezbędnych aspektów które dotyczą zdrowego sposobu życia. Dzisiaj o odpowiedniej kondycji, zdrowej diecie i smukłej figurze śnią nie tylko ludzie roztyte, ale ludzie, zatroskani swoim pięknym wyglądem.

Zdrowe jedzenie dla Twoich dzieci

 • Posted on: 21 August 2015
 • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
Ekologiczna żywność jest cały czas modnym tematem, mimo że odrobinę pewnym sensie dyskusyjnym. Niektórzy oceniają krytycznie pęd za zdrową żywnością. Jak więc gotować posiłki dla dzieci? Coraz większą wagę przykładamy do tego, co jemy. Sklepiki z ekologicznymi produktami już nie kojarzą się nam z szalonymi weganami z telewizji. Dlatego, jeśli bardzo smakuje nam nie tylko pieczywo swojego wypieku, ale także pozostałe smakołyki mączne, to zdecydowanie lepiej jest stosować mąkę orkiszową. Dbając o swoją dietę, a także kalorie, które niekoniecznie powinny nam przybywać warto kupić jęczmień zielony w proszku.

Błonnik z ananasem - jakim sposobem pomaga układ trawienny i czy należałoby go stosować?

 • Posted on: 2 August 2015
 • By: addmean
Błonnik
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Czasami jest tak, iż zauważamy, iż z tym naszym zdrowiem nie do końca jest tak jak być powinno. A to co chwilę zachorujemy, a to co chwilę jesteśmy przeziębieni, albo znowu cały czas czujemy się przemęczeni i niewyspani. Na szczęście teraz jest sporo medykamentów które mają szanse nam dopomóc, dzięki nim możemy poczuć się lepiej, a co się z tym łączy, możemy rozpocząć znacznie lepiej działać, co z pewnością pozytywnie odbije się na naszej familii, jak oraz też na naszej jakości pracy. Błonnik jest to detal roślinny, jaki w organizmie człowieka nie poddaje się strawieniu czy też wchłonięciu.

Kuchnia w sieci

 • Posted on: 31 July 2015
 • By: addmean
Author: Sashertootie
Każdy rodzic chce oferować swoim dzieciom jedzenie o wysokiej jakości. Marka Holle produkująca żywność dla najmłodszych, bazującą na piramidzie zdrowego żywienia i powstającą tylko z wyselekcjonowanych produktów, zyskała już w oczach opiekunów niemały szacunek. W cyberprzestrzeni funkcjonuje dużo miejsc z recepturami kuchennymi. Zwiedzisz tu rozległe portale, dedykowane różnorakim rodzajom kuchni - np. polskiej, włoskiej, awangardowej, średniowiecznej.

Czym polepszyć efekty diety? Dowiedz się więcej o zdrowej wodzie

 • Posted on: 19 July 2015
 • By: addmean
badanie czystości wody
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com
W wielu przypadkach sądzimy, że coś jest korzystne dla zdrowia, lecz prawda jest inna. Jednakże bez dwóch zdań regularne picie wody ma wiele sensu. Co do tego nie mam większych wątpliwości. Na początek nie lubiłem wody, wolałem napoje gazowane, ale przyzwyczaiłem się do tego smaku i w sumie teraz nie wyobrażam sobie odpowiedniejszego napoju do ugaszenia pragnienia. Z tego co wiem, ciągle rośnie wśród polskich konsumentów spożycie wody - na przykład zdrowa woda jonizowana bije rekordy popularności.

Pages