Naturalne kosmetyki

Jakie zadania spełniały pachnidła i perfumy przez minione lata, jakie znaczenie mają współcześnie.

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Perfumy dla kobiet
Author: Christoff Muller
Source: http://www.flickr.com
Dawno temu zapach był symbolem dobrostanu osiągalnym dla wybranych. Niższych warstw społecznych nie dość, że nie stać było na nabycie niesłychanie drogich wówczas zapachów, ale wręcz możliwości przestrzegania osobistej higieny bardzo różniły się od możliwości bogatych klas społecznych.

Mezoterapia Sopot raduje się wielkim powodzeniem

 • Posted on: 1 March 2016
 • By: addmean
mezoterapia
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Przywiązujemy dużą wagę do tego jak prezentujemy się, a każda niepożądana bruzda ma sposobność sprawić, że nasze samopoczucie będzie się pogarszać. Z tego powodu właśnie trzeba przekonać się co może nam zaoferować mezoterapia Sopot ją między innymi proponuje oraz czy będzie ona dla nas dobrym pomysłem.

Pielęgnując swoje ciało dobrze jest zwrócić uwagę na efekty, które zapewnia serum z witaminą c oraz olejek jojoba

 • Posted on: 21 September 2015
 • By: addmean
pielęgnacja ciała
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Żeby dobrze pielęgnować własną skórę, trzeba wiedzieć, których środków można użyć i którym zabiegom pielęgnacyjnym można ją poddawać. Aby się tego dowiedzieć warto odwiedzić kosmetyczkę, by sprawdzić swój rodzaj cery oraz zyskać rady dotyczące pielęgnacji codziennej. Wiele chorób skóry, na przykład alergie, pokrzywki bądź podrażnienia skóry mają swój początek właśnie w inwazyjnych składnikach różnego rodzaju produktów kosmetycznych, począwszy od mydeł, płynów do kąpieli, czyli produktów, bez których podstawowa pielęgnacja i zachowanie odpowiedniej higieny ciała stałyby się niemożliwe. Które produkty kupować, żeby nasze ciało było zadbane i piękne, jednocześnie nie narażając się na niebezpieczeństwo podrażnień lub alergii? Moda na ekologiczne artykuły jest dzisiaj niesłychanie duża i w branży kosmetycznej budzi pokaźne ożywienie.

Zobacz jak modnie malować paznokcie na jesień

 • Posted on: 8 September 2015
 • By: addmean
Lakiery do paznokci, manicure
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
I właśnie tego typu barwy przyrody rządzą w jesiennej modzie. Zarówno w naszej szafie, jak i w kosmetykach powinny się zjawić elementy złota, burgundu i śliwkowego fioletu. Także wszelkie kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej na topie. Jeśli chodzi o nasze paznokcie, to wraz z odejściem lata, rezygnujemy z miętowych oraz sorbetowych kolorów, na rzecz bardziej intensywnych barw.

Naturalne i odżywcze – kremy i szampony

 • Posted on: 2 September 2015
 • By: addmean
peeling do twarzy l'oreal
Author: DIBI
Życie zgodnie z przyrodą znaczy także wybieranie dobrej jakości kosmetyków, których produkowanie w żaden sposób nie szkodzi naturze. Tolerowane przez przyrodę kremy naturalne sprzyjają przede wszystkim skórze, umożliwiają prędką odnowę oraz pomagają w redukcji trądziku. Jeśli pod lupę bierze się naturalne kosmetyki sklep ze specyfikami bio jest w stanie zaproponować wiele. Regał oznakowany tabliczką kosmetyki ekologiczne nie zawsze pokazuje dokładnie to, czego szukamy. Mylące mogą okazać się też opisy: naturalny krem aloesowy potrafi zawierać zdecydowanie inne elementy.

Jak zatroszczyć się o włosy?

 • Posted on: 1 September 2015
 • By: addmean
atrakcyjna fryzura
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
W codziennym biegu brakuje czasu, by pomyśleć o sobie, zrobić coś tylko dla własnego komfortu. Głównie kobiety mają ogromną listę zadań i rzeczy do załatwienia. Oprócz pracy zawodowej, mają obowiązek zająć się dziećmi, zrobić obiad dla całej rodziny, a także nierzadko znaleźć czas na zakupy. Włosy to nadzwyczaj wymagający "materiał", któremu nie dolega jedynie jedna dolegliwość.

Pages