Energooszczędność

W jaki sposób powinny być podliczane koszty ogrzewania – zdania fachowców

 • Posted on: 28 August 2015
 • By: addmean
ciepło
Source: bmeters.pl
Nie musimy daleko szukać, by wybrać dla siebie odpowiednie pod każdym względem opcje. Obecnie na rynku trafić można na znakomite sprzęty, co swą złożonością imponują konusmentom na rynku. Warto zwrócić uwagę na dawane do dyspozycji aktualnie możliwości. Kiedy chodzi o podzielnik kosztów ogrzewania, widać już na pierwszy rzut oka związane z nim możliwości. Ogromna gama opcji do wyboru, funkcjonalność i dokładne określanie pomiarów to nie jedyne plusy podzielnika.

Jakie alternatywne rozwiązania ogrzewania warto wziąć pod uwagę?

 • Posted on: 24 August 2015
 • By: addmean
Pompa ciepła
Author: NATEO
Source: NATEO
Wysokie opłaty za energię elektryczną, jak też liczne apele dotyczące ochrony środowiska stanowią świetny dowód na to, iż najwyższy czas, aby zagwarantować sobie odnawialne źródło energii. Rewelacyjnym rozwiązaniem są pompy ciepła, jakie nie bez powodu cieszą się niezmiernie dużą popularnością. Warto również pamiętać, że pompy to sprzęt gwarantujący sprawny montaż, a co za tym idzie coraz częściej możemy spotkać się z nimi w polskich gospodarstwach.

Planujemy instalację elektryczną w domu – parę podpowiedzi

 • Posted on: 16 August 2015
 • By: addmean
Konserwacja instalacji
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Na pewno niewielu z nas zdaje sobie sprawę , jak bardzo złożone urządzenia a także instalacje mieszczą się w naszych murach, a kryje się tam istna gęstwina. Zacząwszy od przewodów doprowadzających wodę, poprzez kable umożliwiające nam oglądanie ulubionej telewizji bądź jakie umożliwiają nam dostęp do sieci internetowej. I finalnie najbardziej prozaiczna - instalacja doprowadzająca elektryczność, bez której współcześnie nie dalibyśmy rady funkcjonować w dłuższym okresie.
Tags: 

Współczesne apartamenty z inteligentnym układem kierowania

 • Posted on: 28 July 2015
 • By: addmean
Apartamentowiec
Author: Sinah Sp. z o.o.
Source: Sinah Sp. z o.o.
Teraz w budownictwie wielką popularnością cieszą się nowomodne domy z inteligentnym systemem zarządzania. Taki inteligentny budynek jest niezmiernie wielkim ułatwieniem, cechuje się nowoczesnością i nietuzinkowością oraz niezwykle zaawansowaną technologią. Inteligentne budynki posiadają niemało systemów czujników oraz detektorów, do tego w tego rodzaju budynkach znajduje się także jeden kluczowy system zarządzania wszelkimi instalacjami, jakie się w nim znajdują. Dzięki tej zaawansowanej technologii budynek może reagować na rozmaite zmiany otoczenia na zewnątrz oraz wewnątrz. Godziny wolne od pracy na dzień dzisiejszy pożytkuje się w zupełnie inny sposób niż dawniej.

Warto porównać różne sprzęty aby zobaczyć, który jest najbardziej dopasowany do naszych potrzeb

 • Posted on: 23 July 2015
 • By: addmean
ogrzewanie
Author: Elektra
Source: Elektra
Baza obejmuje między innymi projekty domów parterowych, projekty małych domów, czy też nowoczesne projekty domów. Każdy, szukający pomysłu na swój wymarzony projekt domu, odnajdzie coś dla siebie. Kredyt przyznany, wszystkie formalności załatwione, oto dzierżymy w dłoni klucz do naszego własnego mieszkania. I tu zaczynają się kłopoty. Wiadomo, trzeba zrobić remont i to dość gruntowny.

Dach styropianowy - gwarancja doskonałej żywotności oraz bezpieczeństwa mieszkańców

 • Posted on: 13 July 2015
 • By: addmean
rynna
Author: Brass
Source: www.monier.pl
Najnowocześniejsza technologia coraz to bardziej niweluje różnice miedzy dachówkami betonowymi a glinianymi. Nie prawdą jest, że dachówki z betonu są mniej solidne oraz w wyższym stopniu podatne na pobrudzenia niż gliniane - jeśli naturalnie zestawiamy artykuły od wypróbowanego fabrykanta. Wybór w tej kwestii nigdy nie jest prosty. Aby go dokonać należy zyskać elementarną wiedzę na temat dachów jak również dowiedzieć się co to jest dla przykładu : klin dachowy. Kliny dachowe to nadzwyczajne części styropianowe.

Pages